Co roku z radością witamy Ciebie, Boża Dziecino... Na zamku zapachniało świętami Bożego Narodzenia
18 grudnia
2015
Ponadto zamkowi wolontariusze - przyjaciele zamku odebrali podziękowania, za pomoc przy obsłudze ruchu turystycznego w 2015 roku. Na zakończenie artyści złożyli wszystkim życzenia, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2016 oraz przełamali się opłatkiem z publicznością.