• BIP
  • Tłumacz języka migowego
Projekty i inwestycje unijne
kup bilet
Zamek Piastowski
Zamek Piastowski w Raciborzu
Strona główna/Działalność/Aktualności/

Gdańskie Targi Turystyczne w obiektywie

20 kwietnia 2011

Podczas imprezy swoje oferty przedstawiało ponad trzystu wystawców, zaś ekspozycje zobaczyło kilka tysięcy zwiedzających. Równolegle do GTT odbywał się KAJAK EXPO Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych. tegorocznym partnerem targów była Słowacja, która na swoim stoisku prezentowała specjały miejscowej kuchni, atrakcje turystyczne oraz pokazy artystyczne związane z kulturą tego  ciekawego  Kraju.

Obok stoiska Ziemi Raciborskiej  na targach z dużym  stoiskiem prezentowało się swą obecność  Województwo Śląskie.  Swoje oferty podczas na nim m.in.: Związek Gmin Jurajskich, Śląska Organizacja Turystyczna, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku, Euroregion Beskidy oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej OLZA. Na stoisku gościli również członkowie chóru Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny z Koszęcina. 

Relacja wideo

do góry