• BIP
  • Tłumacz języka migowego
Projekty i inwestycje unijne
kup bilet
Zamek Piastowski
Zamek Piastowski w Raciborzu
Strona główna/Działalność/Aktualności/

66 Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK już wkrótce na Zamku Piastowskim

18 lipca 2017

Uczestnicy przez tydzień będą przebywać na ziemi raciborskiej, poznawać ją, zwiedzać ciekawe obiekty i zabytki. Do udziału w tegorocznym zlocie zapisało się około 400 osób. W trakcie zlotu uczestnicy pokonywać będą codziennie dwie trasy rowerowe, m.in. na Górę Św. Anny, do Baborowa, Opactwa Cystersów w Rudach oraz czeskich miast Ostrawa i Opava. Dla uczestników przygotowano pakiety startowe. Zawierające m.in. mapę, koszulki zlotowe, bidony, metalowe znaczki zlotowe, poczęstunki a także możliwość wykupienia noclegów, wyżywienia i dodatkowych wycieczek autokarowych.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Raciborza - Mirosław Lenk, Starosta Raciborski - Ryszard Winiarski, Prezes Zarządu Głównego PTTK - Roman Bargieł, Przewodniczący Komisji Kolarskiej ZG PTTK - Waldemar Wieczorkowski Euroregion Silesia - Stowarzyszenie Gmin Dorzecza Górnej Odry, Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska - Paweł Macha oraz Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Raciborzu - Zygmunt Kobylak.

Więcej informacji tutaj: http://raciborz.pttk.pl/66zlot/pl/

66 Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK już wkrótce na Zamku Piastowskim - 18.7.2017 r.

do góry