Czepkowanie studentów I roku pielęgniarstwa na Zamku Piastowskim
10 kwietnia
2019
Studenci odśpiewali hymn pielęgniarski oraz złożyli ślubowanie a następnie z rąk dyrektora Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia dr Marcina Kunickiego odebrali czepki pielęgniarskie. W grupie jest jeden student oraz zakonnica. W trakcie uroczystości nie zabrakło również okolicznościowych przemówień. W wydarzeniu wzięły udział rodziny przyszłych pielęgniarek i pielęgniarza. Na zakończenie nie zabrakło także części artystycznej w wykonaniu przyszłych pielęgniarek.