Ekspozycja aparatów fotograficznych - otwarcie wystawy na Zamku Piastowskim
9 października
2015
Pokazywane na zamku eksponaty pochodzą z prywatnej kolekcji Wiktora Luci z Raciborza. Wśród aparatów jest także wiele rarytasów. Jeden z nich nazywany jest przez pana Wiktora dziewiczym, gdyż nie zostało nim zrobione do tej pory żadne zdjęcie. Co ważne, około 60 procent kolekcji to aparaty jeszcze sprawne, którymi można do dziś robić zdjęcia.
Wystawę można oglądać do końca listopada: poniedziałek – piątek od 9 do 16, sobota, niedziela i święta od 10 do 18. Wstęp po wykupieniu biletu: Normalny – 5,00 zł, Ulgowy – 3,00 zł. Zapraszamy!!!