II Mażoretkowy Zawrót Głowy za nami
11 czerwca
2022
Wydarzenie rozpoczęło się od powitania zaproszonych gości oraz uczestników przez dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu - Krystynę Niklewicz. W wydarzeniu uczestniczyli m. in.: Wiceminister Sprawiedliwości - Michał Woś oraz Starosta Raciborski - Grzegorz Swoboda. Na Zamku Piastowskim było gwarno, radośnie, wesoło, ale przede wszystkim bardzo kolorowo, a to za sprawą Mażoretek, których to do Raciborza dotarło blisko 1 000. Dla uczestników przewidziane były pamiątkowe dyplomy oraz puchary.