Jasełka wraz z Koncertem Kolęd oraz Jarmark Bożonarodzeniowy za nami
17 grudnia
2018
Tegoroczne świąteczne wydarzenie rozpoczęło się od spektaklu pt. „Perypetie świętego Mikołaja” w wykonaniu Grupy Teatralnej CZWARTA ŚCIANA II (scen. G. Śmiałek, reż. Agnieszka Busuleanu-Jaksik). Po spektaklu odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu wokalistów placówki (op. Daniel Rożek, Elżbieta Biskup) a także koła gitarowego (op. Wojciech Zippel). W trakcie imprezy można było zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne wprost z pracowni rękodzielniczych Martyny Rejner i Romana Szczasnego.