Konferencja „Partnerstwo Publiczno-Prywatne w Nowej Perspektywie Finansowej Funduszy Europejskich 2014-2020”
16 kwietnia
2012
Konferencja będzie także okazją do zaprezentowania działań podejmowanych przez samorządy i dorobku materialnego Platformy PPP po 15 miesiącach od jej powstania. Model współpracy, który w tym czasie został wypracowany potwierdza założony wcześniej kierunek działania rządu i samorządów w zakresie PPP i wsparcia z funduszy unijnych. Konferencja skierowana jest głównie do samorządów z pięciu powiatów na Śląsku i Opolszczyźnie: raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego, głubczyckiego oraz kędzierzyńsko kozielskiego.