Konferencja poświęcona realizacji projektu pt. E-przedsiębiorczość na Ziemi Raciborskiej odbyła się na Zamku
24 października
2012
Projekt polega na wdrożeniu e-usług świadczonych on-line, skierowanych głównie do przedsiębiorców. Na potrzeby projektu został wykonany serwis www wraz z 8 modułami umożliwiającymi świadczenie e-usług oraz usprawniającymi możliwość kontaktu zarówno w relacjach przedsiębiorca – Agencja, przedsiębiorca – przedsiębiorca (wideokonferencje), jak i wewnątrz Agencji. Ponadto w ramach projektu zakupiono niezbędne środki trwałe oraz oprogramowanie. Przeszkolono pracowników z obsługi wykonanego w ramach projektu serwisu oraz wykonano działania promocyjne. Głównym celem projektu jest rozwój infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w powiecie raciborskim.
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby