Na zamku podpisano umowę partnerską pomiędzy PWSZ a TG Sokół
20 listopada
2014
Podczas podpisania porozumienia o współpracy obecni byli także wieloletni działacze Sokoła oraz pracownicy PWSZ w Raciborzu. Data podpisania umowy została wybrana nie przypadkowo, gdyż w 2014 roku mija dokładnie 100 lat od czasu powstania TG „Sokół” w Raciborzu.