Trzej tenorzy zaśpiewali na Zamku Piastowskim
28 sierpnia
2015
Mimo, że koncert odbył się w ostatni piątek wakacji melomanów nie zabrakło. W programie koncertu nie zabrakło również przebojów, które wykonawcy przygotowali specjalnie z myślą o tym koncercie. Całość poprowadził konferansjer - tenor Bartosz Kuczyk, który piękną muzykę ubarwił dobrym dowcipem i anegdotami, towarzysząc widzom w zapierającej dech w piersiach wędrówce po krainie czarującej muzyki. Na muzyczne pożegnanie wakacji zaprosiła Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.