• BIP
  • Tłumacz języka migowego
Projekty i inwestycje unijne
kup bilet
Zamek Piastowski
Zamek Piastowski w Raciborzu
Strona główna/Działalność/Nadchodzące wydarzenia/2025-05-04

terminarz dnia 04.05.2025

Koncert pt. „Tyle słońca w całym mieście” [ZAPROSZENIE]

miejsce: Zamek Piastowski w Raciborzu
data: 2025-05-04
godzina: 18:00

Już w najbliższą niedzielę (4 maja 2025 roku), o godzinie 18:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się niezwykły koncert pt. „Tyle słońca w całym mieście”, podczas którego słuchacze będą mieli przyjemność poczuć wiosenną energię płynącą z muzyki w wykonaniu zespołu VOLTAGE.

W tegoroczną majówkę muzyczną ucztę zapewnią przybyłym niezwykle utalentowani wokaliści Ziemi Raciborskiej: Julia Georges, Łucja Kamalla, Aleksandra Figurniak oraz Michał Stuchły, których publiczność może znać z wcześniejszych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie VOLTAGE, takich jak seria Koncertów Debiutanckich.

Najbliższy koncert będzie zarazem początkiem nowej serii Koncertów Wiosennych, jak i drugim wydarzeniem Stowarzyszenia w historycznych murach Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Połączenie wyjątkowej scenerii z ciepłą barwą zachodzącego majowego słońca nada wydarzeniu magicznego sznytu.

Przybyli goście będą mieli okazję wysłuchać utworów takich artystów jak: Bonnie Tyler, Dolly Parton, Eugeniusz Bodo czy Dawid Podsiadło. Organizatorzy gwarantują, że zaprezentowane połączenie gatunków muzycznych wprowadzi słuchaczy w nastrój towarzyszący pierwszym ciepłym dniom roku.

Organizatorzy – Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturowych "VOLTAGE" oraz Zamek Piastowski w Raciborzu – serdecznie zachęcają do spędzenia niedzielnego wieczoru w dawnej siedzibie książąt raciborskich, rozkoszując się dobywanymi przez artystów dźwiękami.

Wydarzenie na FB!

Wstęp wolny!

W razie niepogody, koncert zostanie przeniesiony do budynku „B” Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Racibórz.

do góry